BusinessCards MX

Kartvizit tasarlama yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 29.95 $
  • Boyut 89 MB
  • Version 4.73
  • Dil İngilizce
  • Firma Mojosoft software
BusinessCards MX yazılımı ile hiçbir grafik bilgisine sahip olmadan çok kolay ve hızlı bir şekilde profesyonel kartvizit tasarımları yapabilirsiniz.
BusinessCards MX yazılımı ile hiçbir grafik bilgisine sahip olmadan çok kolay ve hızlı bir şekilde profesyonel kartvizit tasarımları yapabilirsiniz. Oldukça sade ve kullanımı kolay arayüzü ve Türkçe dil desteği sayesinde kartvizitler hazırlayabileceğiniz BusinessCards MX yazılımı ile sadece birkaç adımda bu amacınıza ulaşabilirsiniz.

Yazılımda kartvizitler için hazır temalar, arka plan resimleri, yazı tipleri ve renkler bulunmakla birlikte bu özellikler üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Yazılım içerisinde bulunan 400' e yakın hazır kartvizit şablonu sayesinde dilediğiniz gibi kartvizit tasarımı yapabilirsiniz.

BusinessCards MX Jpg, Bmp, Wmf, Png, Tiff ve Gif gibi daha bir çok formatta resim dosyası türlerini desteklemekte ve 300, 600 DPI çözünürlükte dışarı çıkarılabilmektedir. Tasarlayacağınız kartvizit ölçülerini 70x40 ile 405x65 arasında ayarlayabilirsiniz. Ayrıca ortaya çıkardığınız kartvizit tasarımlarını çeşitli lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcılar sayesinde çıktı olarak alabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
BusinessCards MX indir